29letý kolumbijský útočník Christian Arango z Realu Salt Lake se stal nejlepším střelcem MLS. Mezitím renomovaný útočník Lionel Messi, který reprezentuje Inter Miami a národní tým Argentiny, prošel dvěma zápasy, aniž by se zapsal do výsledkové listiny v lize, když nepřispěl gólem ani asistencí.

Toto gólové sucho pro Messiho je pozoruhodnou událostí vzhledem k jeho výjimečným výsledkům a pověsti jednoho z největších hráčů na světě. Fanoušci a učenci budou netrpělivě očekávat jeho návrat do formy a obnovení jeho schopnosti dávat góly v nadcházejících zápasech.

Gólové sucho Lionela Messiho

Gólové sucho Lionela Messiho: Dva zápasy bez skórování nebo asistence

Kolumbijský forvard Christian Arango, 29, se ujal vedení v střílecím závodě MLS s působivým výsledkem 13 gólů. Překonal jak Luise Suareze z Interu Miami, tak Christiana Bentekeho z DC United, kteří vstřelili každý po 11 gólech.

Na čtvrtém místě seznamu je Lionel Messi, který na šampionátu vstřelil 10 gólů. Messi však stále vede MLS, pokud jde o celkový počet gólů, když kromě své schopnosti dávat góly přidal devět asistencí.

Messi zastupuje Inter Miami od července 2023, přičemž jeho současná smlouva vyprší na konci června 2025. Podle Transfermarktu, spolehlivého internetového portálu pro fotbalové přestupové hodnoty, činí Messiho přibližná tržní hodnota 30 milionů eur.

Kdo v tuto chvíli vede závod MLS?
Christian Arango
100%
Lionel Messi
0%
Voted: 1